تبلیغات
مجله خبری تحلیلی پارس - گوشی هوشمند Facebook Phone

شما عزیزان برای دیدن وبلاگ جدید من می توانید به این آدرس مراجعه نمائید : www.haghighatjoo.ir

گوشی هوشمند Facebook Phone

نوشته شده توسط میثم اقبالی پنجشنبه 1391/02/7 نظرات بازدید
امروزه شبکه‌های اجتماعی محبوبیت فراوانی نزد کاربران دارند و در این میان فیس‌بوک به عنوان محبوب‌ترین شبکه اجتماعی جهان در حال رساندن مجموع مشترکان خود به یک میلیارد نفر است. به دنبال افزایش محبوبیت این پایگاه اینترنتی نزد کاربران، سایت‌های اینترنتی خبر از تولید گوشی هوشمند جدیدی با نام Facebook Phone را داده‌اند که قرار است شرکت فیس‌بوک آن را تولید کند.شرکت تایوانی HTC که از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند در جهان محسوب می‌شود، همکاری‌های گسترده خود را با فیس‌بوک آغاز کرده است تا به عنوان شریک موبایلی این شرکت نخستین گوشی هوشمند فیس‌‌بوک را مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید تولید کند و از این طریق تمامی قابلیت‌های شبکه اجتماعی فیس‌بوک را در یک گوشی هوشمند در اختیار کاربران بگذارد.

با من در ادامه این مطلب همراه باشید ... .. .

طبق گزارش‌های منتشر شده، گفته می‌شود که این گوشی هوشمند از اواسط تابستان وارد بازار جهانی می‌شود که البته هنوز مشخصات دقیق آن اعلام نشده است. لازم به ذکر است که شرکت HTC پیش از این نیز برخی گوشی‌های هوشمند خود از جمله Salsa  و Chacha را همراه با کلید سخت‌افزاری ویژه‌ای برای شبکه اجتماعی فیس‌بوک عرضه کرد.

مدیران فیس‌بوک اعلام کرده‌اند که تولید یک گوشی هوشمند ویژه این شبکه اجتماعی امری لازم محسوب می‌شود. زیرا این روزها علاقمندی کاربران به دستگاه‌های الکترونیکی همراه و به صورت همزمان علاقمندی آن‌ها به استفاده از خدمات شبکه‌های اجتماعی افزایش یافته است و برای پاسخگویی به این نیاز جمعی باید یک گوشی هوشمند ویژه شبکه اجتماعی فیس‌بوک تولید کرد.


  • انعکاس آخرین اخبار و ارائه جدیدترین مقالات با محوریت ارتباطات و فناوری اطلاعات.