تبلیغات
مجله خبری تحلیلی پارس - 36 ساعت فعالیت بدون وقفه برای 30 دقیقه سمینار !

شما عزیزان برای دیدن وبلاگ جدید من می توانید به این آدرس مراجعه نمائید : www.haghighatjoo.ir

36 ساعت فعالیت بدون وقفه برای 30 دقیقه سمینار !

نوشته شده توسط سردبیر دوشنبه 1391/01/28 نظرات بازدید
سلام دوستان؛ این اواخر سرم به شدت شلوغ بود و کمتر از گذشته توفیق داشتم که در خدمت شما عزیزان باشم.


حقیقتا برای هماهنگی سمینار روز یکشنبه هم از جیب و هم از جونم مایه گذاشتم !
ولی الحق و الانصاف با پشتیبانی مسئولین دلسوز مرکز انرژی لازم برای انجام پروژه های سخت تر از این هم تامین میشه

اگه هنوز متوجه نشدید که دارم در چه رابطه ای صحبت می کنم پس لازمه که در ادامه مطلب منو همراهی کنید ...
پورتال مجازی مرکز آموزش عالی علمی-کاربردی
صنایع مخابراتی راه دور ایران (ITI)
www.itiac.orgایده این پروژه از زمانی در ذهن من شکل گرفت که درس فناوری اطلاعات رو با استاد مومن زاده داشتم. و بعد از مطرح کردن اون با آقای دکتر با استقبال گرم ایشون مواجه شدم که این یک نیروی محرکه بی نظیر برای فعالیت من روی این پروژه بود.
چیزی که من بهش فکر می کردم یک سیستم جستجوی الکترونیکی بود که می تونست تمام کتب موجود در کتابخونه مرکز رو بدون واسطه های کاغذی که بصورت کلاسیک انجام میشد با استفاده از کامپیوتر و تحت شبکه لوکال انجام بده.
بعد از مشورت هایی که با استاد داشتم به نظرم جالب تر اومد که این سیستم رو بصورت تحت وب پیاده سازی کنم تا برای عموم دانشجویان هم از توی منزلشون قابل دسترسی باشه.
نهایتا با گسترش پروژه و وسیع تر کردن حیطه خدمات اون یک پورتال جامع شکل گرفت که علاوه بر سیستم اطلاعاتی کتابخانه مرکز، سرویس های ویژه دیگری هم در اختیار دانشجویان قرار می داد و از اینجا به بعد قرار بر این شد تا رهبری مستقیم پروژه در غالب یک فعالیت تحقیقاتی زیر نظر مستقیم معاونت پژوهشی مرکز مدیریت بشه.
یکی از اهداف اصلی این پروژه متمرکز کردن خدمات مرکز بصورت آنلاین برای ارائه به دانشجوهای مرکز هست که در واقع زمانی میشه به این هدف دست پیدا کرد که حقیقتا مورد استقبال عموم این عزیزان قرار بگیره و شاهد یک فعالیت منسجم، متشکل از دانشجویان و اساتید محترم مرکز باشه. و در خلاصه بتونیم پتانسیل های بالقوه ایجاد شده رو به فعالیت های بالفعل تبدیل کنیم.از دوستان عزیزم خواهش می کنم منو از نظرات خودشون بی بهره نذارن
  • انعکاس آخرین اخبار و ارائه جدیدترین مقالات با محوریت ارتباطات و فناوری اطلاعات.