تبلیغات
مجله خبری تحلیلی پارس - با آنچه در ذهن دارید پایان فیلم را متفاوت ببینید !

شما عزیزان برای دیدن وبلاگ جدید من می توانید به این آدرس مراجعه نمائید : www.haghighatjoo.ir

با آنچه در ذهن دارید پایان فیلم را متفاوت ببینید !

نوشته شده توسط محمدامیر قاسمی جمعه 1390/12/5 نظرات بازدید
آیا شما از آن دسته افراد هستید که فیلم هایی با پایان خوش را می پسندید یا اینکه یک پایان متفاوت را ترجیح می دهید؟ آیا هیچگاه به این موضوع فکر کرده اید اگر پایان فیلم طبق خواست شما تمام شود چه احساسی به شما دست خواهد داد؟MyndPlay مدیا پلیری است که با خواندن ذهن شما، آن چه را می خواهید در مقابل چشمانتان قرار می دهد.

با من در ادامه مطلب همراه باشید ... .. .

آیا شما از آن دسته افراد هستید که فیلم هایی با پایان خوش را می پسندید یا اینکه یک پایان متفاوت را ترجیح می دهید؟ آیا هیچگاه به این موضوع فکر کرده اید اگر پایان فیلم طبق خواست شما تمام شود چه احساسی به شما دست خواهد داد؟

MyndPlay مدیا پلیری است که با خواندن ذهن شما، آن چه را می خواهید در مقابل چشمانتان قرار می دهد. این دستگاه شامل هدستی است با قابلیت ثبت امواج الکتریکی مغز که هنگام دیدن فیلم یا بازی کردن سعی می کند ذهن شما را بخواند! این محصول توسط کمپانی Neurosky ساخته شده و به همراه یک نرم افزار همراه ارایه می شود.

برای استفاده از این دستگاه شما باید هدست را بپوشید. در ساخت هدست MyndPlay از سنسورهای امواج مغزی استفاده گردیده است. این هدست تلاش می کند بر اساس اطلاعات دریافتی از مغز شما میزان تمرکز و آرامش و احساسات شما را تحلیل کند. پس از آن زمانی که یک فیلم مخصوص Myndplay را مشاهده می کنید صحنه و روایت بسته به عکس العمل شما نسبت به داستان تغییر خواهد کرد.

برای مثال اگر یک صحنه ترسناک منجر به واکنش ترس از سوی شما شود، سیستم به پایان دیگری سوئیچ می کند که در آن کاراکتری که موجب ترس شما شده با سرنوشت بدی مواجه گشته و حذف گردد!

سازندگان MyndPlay بر این باورند که این تکنولوژی پتانسیل این را دارد که به عنوان یک ابزار آموزشی و درمانی مورد استفاده قرار گیرد. به نوشته وب سایت این شرکت، از آنجایی که این سیستم قادر به اندازه گیری بازخورد و واکنش مغز به محرک های مختلف است، می تواند در توسعه فکر و ذهن و کنترل مفید واقع شود. پیش بینی شده اپلیکیشن های متفاوت موجود در این مجموعه به منظور استفاده در مدارس، شرکت ها، آموزش های ورزشی، سلامت روان و تبلیغات مورد استفاده قرار گیرند.

MyndPlay موجود در بسته به همراه هدست بی سیم با قیمت ۹۹ یورو عرضه می شود. به همراه این دستگاه یک هدبند بلوتوث که BrainBand نام گرفته و جهت آموزش برنامه های ورزشی طراحی شده نیز ارائه می گردد. در صورت درخواست این گزینه قیمت به ۱۲۹ یورو افزایش می یابد.

هرچند تعداد فیلم ها و محتوای آماده جهت استفاده در این دستگاه زیاد نیست ولی به گفته سازنده، آنها در حال توسعه پلتفرمی جهت کمک به تولید محتوا و ویدئوهای بیشتر می باشند، چیزی که آنرا سبک جدیدی در فیلم سازی می نامند ساخت فیلم با روایت و پایان های متفاوت.
  • انعکاس آخرین اخبار و ارائه جدیدترین مقالات با محوریت ارتباطات و فناوری اطلاعات.