تبلیغات
مجله خبری تحلیلی پارس - عرضه «بازار ۳» ؛ نسخه جدید اندروید مارکت رایگان فارسی!

شما عزیزان برای دیدن وبلاگ جدید من می توانید به این آدرس مراجعه نمائید : www.haghighatjoo.ir

اینکه نسخه جدیدی از برنامه اندروید مارکت ایرانی بازار منتشر شده است شاید در نگاه اول خبری عادی باشد اما وقتی به تغییرات صورت گرفته در آن نگاه می‌کنیم به این نتیجه می‌رسیم که این دیگر یک خبر عادی نیست.نسخه ۳ برنامه بازار از بامداد امروز برای دانلود در اختیار کاربران قرار گرفته است و البته تمام آنهایی که این برنامه را در تلفن همراه خود دارند در به‌روزرسانی به صورت خودکار به این نسخه از برنامه ارتقاء پیدا خواهند کرد.


بهبود رابط کاربری

در نگاه اول به نسخه جدید که ساعتی پیش از عرضه عمومی در اختیار فارنت قرار گرفته بود اولین چیزی که به چشم می‌خورد بهبود رابط کاربری در برنامه است. دیگر از رابط کاربری قبلی خبری نیست و کلا طراحی برنامه تغییر پیدا کرده است.

در نسخه جدید بخش برنامه‌های تازه به صفحه اول انتقال داده شده است که مطمئنا باعث راحتی بیشتر کاربران برای اطلاع از برنامه‌های جدید و افزایش دریافت این برنامه‌ها خواهد شد. در این صفحه همچنین بدون نیاز به کلیک به فهرست برنامه‌های ویژه بازار و همچنین برنامه‌های فارسی‌ دسترسی خواهید داشت.

نکته دیگر در نسخه جدید تفکیک بخش بازی‌ها از برنامه‌هاست که حداقل کار جستجو را برای کاربرانی که بیشتر به دنبال دانلود بازی‌ها و یا برنامه‌های  جدید هستند را راحت‌تر کند. بخش بازی‌ها هم به ۴ دسته متفاوت تقسیم شده که کمی از شلوغی و سردرگمی نسخه قبل کمتر کرده است.فروشگاه شارژ

خبر خوب برای کاربران ایرانسل اینکه دیگر نیازی به خرید جداگانه شارژ از اینترنت و یا دنیای واقعی ندارند و به راحتی می‌توانند با استفاده از امکان جدید برنامه بازار برای خط اعتباری خود شارژ تهیه کنند.

این امکان که با نام شارژ و یا Vouchers در صفحه اول افزوده شده است برای کاربران وایمکس ایرانسل هم مفید خواهد بود و این کاربران می‌توانند برای خطوط وایمکس خود نیز با استفاده از این برنامه شارژ تهیه کنند.

به نظر می‌رسد باید هر چه سریعتر فکری برای ساده‌تر شدن خرید و افزایش شارژ حساب کاربری بازار شود و به نظر می‌رسد تهیه‌کنندگان این برنامه خود نیز به دنبال ساده‌تر کردن آن هستند.پیشنهاد ویژه: برنامه تقویم فارسی‌تل بازار با ۵۰ درصد تخفیف ویژه و با قیمت ۱۰۰۰ تومان همزمان با این نسخه عرضه شده است. این برنامه به نظر من کاملترین برنامه تقویم فارسی اندروید برای فارسی‌زبانان به حساب می‌آید که امکانات جدیدی همچون ویجت هم به آن افزوده شده است و در مطلب جداگانه‌ای به بررسی کامل آن خواهیم پرداخت.


دریافت برنامه بازار

  • انعکاس آخرین اخبار و ارائه جدیدترین مقالات با محوریت ارتباطات و فناوری اطلاعات.