تبلیغات
مجله خبری تحلیلی پارس - نسخه جدید مرورگر اپرا برای آیفون و آی‌پد ارائه شد

شما عزیزان برای دیدن وبلاگ جدید من می توانید به این آدرس مراجعه نمائید : www.haghighatjoo.ir

شرکت نرم افزاری اپرا جدیدترین نسخه مرورگر خود را برای آیفون و آی‌پد ارائه کرد.

اپرا محبوبترین و پردانلودترین مرورگر اینترنتی در بین کاربران اندروید، اپل و سیمبیان است که توانسته است کنترل ۲۱٫۶ درصد بازار مرورگرهای موبایل را در اختیار خود داشته باشد.

گفتنی است که مرورگرهای اینترنتی سیستم عامل‌های آیفون، اندروید و سیمبیان نیز کنترل ۱۶ تا ۱۷ درصدی بازار مرورگرهای اینترنتی در سراسر جهان را در اختیار خود دارند.


mzl.hacyhtnz.320x480-75


اپل در سال ۲۰۱۰ پذیرفت که مرورگر اپرا را پس از مدت طولانی اتتظار در فروشگاه آیتونز قرار دهد و اپرا نیز  توانست رکورد دانلود و بارگذاری ۲٫۶ میلیون عددی را به خود  را در آوریل ۲۰۱۰ اختصاص دهد  و در حال حاضر محبوبترین مرورگر اینترنتی در اکثر کشورها در بستر آیفون است.

mzl.dgfmgljr.320x480-75


نسخه جدید اپرا دارای ویژگی‌هایی همچون به اشتراک گذاری مستقیم با توئیتر، فیس بوک و سرویس مای اپرا است  و از سایر ویژگی‌های افزوده شده به نسخه ۶ می‌توان به سازگاری کامل با صفحه نمایش رتینای آیفون ۴ اشاره کرد.


mzl.jjvzyxnw.320x480-75


پی نوشت: قابل توجه کاربران عزیز هم وطن : در نسخه جدید سازگاری کامل با زبان‌های بین‌المللی لحاظ شده که زبان عربی نیز جزو این به‌روزرسانی بوده و بدین ترتیب مشکل برعکس نوشتن حروف فارسی نیز دیگر حل شده است. این برنامه رایگان بوده و آنرا میتوانید از اینجا دانلود کنید .

  • انعکاس آخرین اخبار و ارائه جدیدترین مقالات با محوریت ارتباطات و فناوری اطلاعات.